Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Kalinkovo0
2Rača0
3Senec0
4Slovan Most0
5Ivanka0
6Bernolákovo0
7Rusovce0
8Rohožník0
9Inter0
10Tomášov0
11Rovinka0
12Malacky0
13Dun. Lužná0
14DNV0
15Báhoň0
16Pezinok0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Muži “B”

PoradieTímBody
1NŠK "B"0
2Reca0
3The Dragons0
4Kaplna0
5Ekonóm0
6Hamuliakovo0
7Čataj0
8Kozmos0
9Slovan Most "B"0
10Vrakuňa "B"0
11Š.Ú.R.0
12Blatné0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci U13

PoradieTímBody
1Rovinka0
2Slovan Most0
3Ivanka0
4Iskra Petržalka0
5Chorv. Grob0
6Záhor. Bystrica0
7Domino "C"0
8FA Lafranconi0
9Mariathal0
10Dúbravka0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U11

PoradieTímBody
1Senec0
2Miloslavov0
3Slovan Most0
4Nová Dedinka0
5Chorv. Grob0
6Kráľová0
7Hrubý Šúr0
8Kaplna C0
9Tomášov0
10Čataj0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U9

Poradie Tím Body
1 Dúbravka B 0
2 Miloslavov 0
3 Slovan Most 0
4 Nová Dedinka 0
5 Igram 0
6 Kráľová 0
7 Dun. Lužná 0
8 Hrubý Šúr 0
9 Veľký Grob 0

Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Zápasy – Prípravka U9

Aktuálna sezóna 2020/2021

1. kolo 29.08.2020 ŠK Nová Dedinka FK Slovan Most pri Bratislave 12:30
2. kolo 06.09.2020 FK Slovan Most pri Bratislave MŠK Kráľová pri Senci 09:00
3. kolo 13.09.2020 ŠK Igram FK Slovan Most pri Bratislave 10:30
4. kolo 20.09.2020 FK Slovan Most pri Bratislave OFK Dunajská Lužná 09:00
5. kolo 26.09.2020 FK Danubia Veľký Biel FK Slovan Most pri Bratislave 09:00
6. kolo 03.10.2020 FK Slovan Most pri Bratislave
7. kolo 10.10.2020 ŠK Veľký Grob FK Slovan Most pri Bratislave 10:00
8. kolo 18.10.2020 FK Dúbravka B FK Slovan Most pri Bratislave 13:00
9. kolo 25.10.2020 FK Slovan Most pri Bratislave ŠKO Miloslavov
09:00
10. kolo 11.04.2021 FK Slovan Most pri Bratislave ŠK Nová Dedinka 09:00
11. kolo 18.04.2021 MŠK Kráľová pri Senci FK Slovan Most pri Bratislave 12:00
12. kolo 25.04.2021 FK Slovan Most pri Bratislave ŠK Igram 09:00
13. kolo 01.05.2021 OFK Dunajská Lužná FK Slovan Most pri Bratislave 14:00
14. kolo 09.05.2021 FK Slovan Most pri Bratislave FK Danubia Veľký Biel 09:00
15. kolo 15.05.2021 FK Slovan Most pri Bratislave
16. kolo 23.05.2021 FK Slovan Most pri Bratislave ŠK Veľký Grob 09:00
17. kolo 30.05.2021 FK Slovan Most pri Bratislave FK Dúbravka B 09:00
18. kolo 05.06.2021 ŠKO Miloslavov FK Slovan Most pri Bratislave 09:00

Sezóna 2019/2020

1. kolo 08.09.2019 TJ Malinovo FK Slovan Most pri Bratislave 9 : 1
11. kolo 12.09.2019 ŠKO Miloslavov FK Slovan Most pri Bratislave 1 : 4
2. kolo 14.09.2019 FK Slovan Most pri Bratislave ŠK Nová Dedinka 10 : 3
10. kolo 19.09.2019 FK Slovan Most pri Bratislave OŠK Chorvátsky Grob 0 : 7
9. kolo 26.09.2019 MŠK Kráľová pri Senci FK Slovan Most pri Bratislave 9 : 2
4. kolo 28.09.2019 FK Slovan Most pri Bratislave TJ Rovinka 3 : 4
6. kolo 12.10.2019 FK Slovan Most pri Bratislave ŠK Vrakuňa Bratislava “B” 4 : 1
7. kolo 19.10.2019 OFK Dunajská Lužná FK Slovan Most pri Bratislave 1 : 10
5. kolo 20.10.2019 FKM Devínska Nová Ves FK Slovan Most pri Bratislave 1 : 3
8. kolo 26.10.2019 FK Slovan Most pri Bratislave ŠK Atletiko Zálesie 5 : 5
12. kolo Zrušené FK Slovan Most pri Bratislave TJ Malinovo
13. kolo Zrušené ŠK Nová Dedinka FK Slovan Most pri Bratislave
22. kolo Zrušené FK Slovan Most pri Bratislave ŠKO Miloslavov
15. kolo Zrušené TJ Rovinka FK Slovan Most pri Bratislave
16. kolo Zrušené FK Slovan Most pri Bratislave FKM Devínska Nová Ves
21. kolo Zrušené OŠK Chorvátsky Grob FK Slovan Most pri Bratislave
17. kolo Zrušené ŠK Vrakuňa Bratislava “B” FK Slovan Most pri Bratislave
18. kolo Zrušené ŠFK Slovan Most pri Bratislave OFK Dunajská Lužná
19. kolo Zrušené ŠK Atletiko Zálesie FK Slovan Most pri Bratislave
20. kolo Zrušené FK Slovan Most pri Bratislave MŠK Kráľová pri Senci

Kalendár

Aktuálny dátum:
8. augusta 2020

Dnes má meniny:
Oskár

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite e-mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy