Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Petržalka79
2Rohožník74
3Dun. Lužná69
4Slovan "B"61
5Most57
6Rača57
7Tomášov41
8Báhoň37
9Ivanka33
10Bernolákovo33
11Rovinka30
12DNV29
13Pezinok29
14Vajnory26
15Lozorno23
16Svätý Jur7
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo48
2Rovinka44
3Kráľová37
4Pezinok - Cajla36
5Most33
6Nová Dedinka26
7Veľké Leváre19
8Ekonóm15
9Častá4
10Budmerice1
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Kalinkovo90
2Senec "B"88
3Rusovce82
4Petržalka "C"74
5Jarovce68
6Malinovo48
7Kráľová48
8Ružinov43
9Lamač38
10Ivanka37
11Dúbravka33
12Nová Dedinka31
13Záhor. Bystrica26
14Šamorín "B"25
15NMŠK "B"24
16Senec "C"20
17Most18
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov64
2Nová Dedinka57
3Kalinkovo52
4Chor. Grob52
5Bernolákovo36
6Kráľová36
7Čataj33
8Hrubý Šúr31
9Tomášov "B"24
10Ivanka "B"21
11Senec "B"18
12Malinovo18
13Most14
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Most – Lamač 4 : 1

Domáci: FK Slovan Most pri Bratislave Hostia: FK Lamač Bratislava
č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK
1.  Martin Souček  22.  Juraj Alföldy
5.  Peter Striško 1  3.  Rudolf Pálfy
6.  Róbert Terkovič  4.  Tomáš Hrica  1
7.  Roman Ševčík  5.  Michal Hudec
4.  Peter Čibík  8.  Michal Resek
16.  Ján Straka  1  15.  Tibor Lindovský
13.  Eduard Baláž   1  10.  Juraj Vondra
11.  Tomáš Hrutka  2  11.  Richard Szitás  1
10.  Alias Emery Lembakoali  12.  Peter Szitás
12.  Dušan Ťapuška  13.  Michal Pšenko  1
8.  Jozef Keszöcze  14.  Tomáš Wallner
2.  Martin Bíly  1.  Ivan Čas
3.  Pavol Šimco  2.  Michal Ďurajka
15.  Miroslav Burda  7.  Marek Vagač
9.  Vladimír Ťapuška  1  9.  Miroslav Mancál
 4.  Adam Buk  16.  Šimon Šepitka
 18.  Jozef Konrád  6.  Patrik Rechtorovič  1

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Szabo Ján Vedúci  Meszáros Roman
 Jozef Balog Tréner
 Masný Michal Asistent 1  Stúpala Tomáš
Asistent 2  Haraslín Jozef
 Rendek Marek Lekár  Šogor Peter
 Szabo Ján Masér  Bučič Miroslav

 

Rozhodca:  Róbert Henček
Asistent rozhodcu 1:  Martin Ďurčo
Asistent rozhodcu 2:  Peter Ježík
Delegát stretnutia:  Róbert Dadykin

Kalendár

december 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« jún    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy