Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Dun. Lužná37
2Inter35
3Rača31
4Slovan Most29
5Malacky25
6Rohožník24
7Senec23
8Rovinka20
9Ivanka18
10Bernolákovo17
11Rusovce16
12DNV13
13Báhoň13
14Kalinkovo12
15Tomášov8
16Pezinok8
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast U19

PoradieTímBody
1Bernolákovo33
2Malacky30
3Pezinok27
4DNV25
5Rača20
6Slovan Most19
7Dun. Lužná17
8NMŠK16
9Ružinov16
10Inter15
11Petržalka B14
12Ivanka11
13Lozorno5
14Zohor4
15Iskra Petržalka0
16Rohožník0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci U15

PoradieTímBody
1Jarovce36
2Miloslavov33
3Ivanka30
4Vajnory24
5Vrakuňa B19
6Dun. Lužná19
7NMŠK B14
8Malinovo9
9DNV9
10Scorpions6
11Slovan Most3
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U11

PoradieTímBody
1Slovan Most18
2Malinovo18
3Miloslavov15
4Nová Dedinka13
5Rovinka9
6Dun. Lužná5
7Tomášov3
8Zálesie1
9Hrubý Šúr0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U9

Poradie Tím Body
1 Malinovo 27
2 Chorv. Grob 27
3 Rovinka 24
4 DNV 21
5 Slovan Most 16
6 Zálesie 14
7 Miloslavov 10
8 Nová Dedinka 9
9 Kráľová 9
10 Vrakuňa B 4
11 Dun. Lužná 1

Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tomášov – Most 2 : 2

Domáci: ŠK Tomášov Hostia: FK Slovan Most pri Bratislave
č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK
 21  Maroš Mazáček  1  Mário Idlbek
 6  Karol Stifter  2  Tomáš Kelemen
 5  Tomáš Novotný  1  3  Marián Šuchančok  1  1
 3  Patrik Poláček  1  5  Jiří Cibulya
 2  František Jamrich  6  Peter Kudlačák
 18  Jozef Krajčovič  8  Martin Juraško K
 9  Michal Malecký  9  Ján Jančo
 7  Patrik Brieška  10  Ján Stehlík  1
 10  Ladislav Benci  11  Tomáš Hrutka
 11  Martin Adame  13  Ľubomír Jurčo
 8  Michal Dugovič  1  15  Ján Andrejko
 17  Adam Janovíček  1  4  Marek Juraško
 14  Norbert Horváth  2  1  14  Lukáš Tichý
 16  Tomáš Raschmann  16  Miroslav Kurta  1
 4  Denis Jáger  18  Martin Souček
 1  Marco Obetko

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Bogár Ľudovít Vedúci  Marek Rendek
 Maroš Jakim Tréner  Marián Šuchančok
 Jáger Denis Asistent 1  Peter Švihel
Asistent 2
 Tóthová Katarína Lekár  Marek Rendek
Masér

 

Rozhodca:  Andrej Chromý
Asistent rozhodcu 1:  Peter Martinkovič
Asistent rozhodcu 2:  Tomáš Srna
Delegát stretnutia:  Gabriel Chladek

Kalendár

Aktuálny dátum:
14. novembra 2019

Dnes má meniny:
Irma

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite e-mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy