Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Inter27
2Rača27
3Dun. Lužná25
4Slovan Most22
5Bernolákovo16
6Malacky16
7Rohožník15
8Rovinka13
9Ivanka12
10Kalinkovo11
11Báhoň11
12Senec11
13DNV10
14Rusovce10
15Pezinok7
16Tomášov6
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast U19

PoradieTímBody
1Bernolákovo30
2Malacky25
3Pezinok18
4NMŠK16
5DNV16
6Dun. Lužná16
7Rača13
8Slovan Most12
9Petržalka B11
10Ivanka11
11Inter9
12Ružinov6
13Lozorno5
14Zohor3
15Iskra Petržalka0
16Rohožník0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci U15

PoradieTímBody
1Jarovce30
2Ivanka21
3Miloslavov21
4Vajnory21
5Vrakuňa B18
6Dun. Lužná15
7NMŠK B11
8DNV7
9Malinovo6
10Scorpions4
11Slovan Most3
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U11

PoradieTímBody
1Nová Dedinka13
2Slovan Most12
3Malinovo12
4Miloslavov12
5Rovinka9
6Dun. Lužná5
7Zálesie1
8Hrubý Šúr0
9Tomášov0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U9

Poradie Tím Body
1 Rovinka 21
2 Chorv. Grob 21
3 Malinovo 21
4 Zálesie 10
5 Miloslavov 10
6 DNV 9
7 Slovan Most 9
8 Nová Dedinka 6
9 Kráľová 6
10 Vrakuňa B 4
11 Dun. Lužná 1

Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Muži – Zimný turnaj – Rozpis

Skupina “A” – FC Petržalka akadémia:

kolo dátum čas
1. 16.2.2017 20:00 FK Lamač Bratislava FK Slovan Most pri Bratislave 0 : 3
  22.2.2017 18:30 TJ Záhoran Jakubov MFK Rusovce 3 : 1
  22.2.2017 20:15 Lokomotíva Devínska Nová Ves B ŠK Láb 3 : 1
2. 29.1.2017 09:00 Lokomotíva Devínska Nová Ves B FK Lamač Bratislava 2 : 12  
    11:00 ŠK Láb MFK Rusovce 0 : 2  
    13:00 FK Slovan Most pri Bratislave TJ Záhoran Jakubov 1 : 1  
3. 5.2.2017 09:00 MFK Rusovce FK Slovan Most pri Bratislave 1 : 1  
    11:00 TJ Záhoran Jakubov Lokomotíva Devínska Nová Ves B 3 : 0  
    13:00 FK Lamač Bratislava ŠK Láb 1 : 3  
4. 12.2.2017 15:00 Lokomotíva Devínska Nová Ves B MFK Rusovce 3 : 5  
    11:00 FK Lamač Bratislava TJ Záhoran Jakubov 6 : 1  
    13:00 ŠK Láb FK Slovan Most pri Bratislave 0 : 3  
5. 19.2.2017 09:00 FK Slovan Most pri Bratislave Lokomotíva Devínska Nová Ves B 8 : 0  
    11:00 MFK Rusovce FK Lamač Bratislava 2 : 2  
    13:00 TJ Záhoran Jakubov ŠK Láb 4 : 0  

Priebežná tabuľka:

  Klub Z V R P Skóre Body
1. FK Slovan Most pri Bratislave 5 3 2 0 16 : 2 11
2. TJ Záhoran Jakubov 5 3 1 1 12 : 8 10
3. MFK Rusovce 5 2 2 1 11 : 9 8
4. FK Lamač Bratislava 5 2 1 2 21 : 11 7
5. ŠK Láb 5 1 0 4 4 : 13 3
6. Lokomotíva Devínska Nová Ves B 5 1 0 4 8 : 29 3

 

Semifinále – NTC Senec:

zápas dátum čas
1. SF 26.2.2017 12:00 FC Nový Život – FC Borinka 10 : 2
2. SF 26.2.2017 14:00 FK Slovan Most pri Bratislave – TJ ŠM Janíky  23 : 22

 

Finále – FC Petržalka akadémia:

zápas dátum čas
finále 5.3.2017 14:00 FK Slovan Most pri Bratislave – FC Nový Život  36 : 35
 

Kalendár

Aktuálny dátum:
15. októbra 2019

Dnes má meniny:
Terézia

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite e-mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy