Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Dun. Lužná37
2Inter35
3Rača31
4Slovan Most29
5Malacky25
6Rohožník24
7Senec23
8Rovinka20
9Ivanka18
10Bernolákovo17
11Rusovce16
12DNV13
13Báhoň13
14Kalinkovo12
15Tomášov8
16Pezinok8
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast U19

PoradieTímBody
1Bernolákovo33
2Malacky30
3Pezinok27
4DNV25
5Rača20
6Slovan Most19
7Dun. Lužná17
8NMŠK16
9Ružinov16
10Inter15
11Petržalka B14
12Ivanka11
13Lozorno5
14Zohor4
15Iskra Petržalka0
16Rohožník0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci U15

PoradieTímBody
1Jarovce36
2Miloslavov33
3Ivanka30
4Vajnory24
5Vrakuňa B19
6Dun. Lužná19
7NMŠK B14
8DNV12
9Malinovo9
10Scorpions6
11Slovan Most3
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U11

PoradieTímBody
1Slovan Most18
2Malinovo18
3Miloslavov15
4Nová Dedinka13
5Rovinka9
6Dun. Lužná5
7Tomášov3
8Zálesie1
9Hrubý Šúr0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka U9

Poradie Tím Body
1 Malinovo 27
2 Chorv. Grob 27
3 Rovinka 24
4 DNV 21
5 Slovan Most 16
6 Zálesie 14
7 Miloslavov 10
8 Nová Dedinka 9
9 Kráľová 9
10 Vrakuňa B 4
11 Dun. Lužná 1

Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Most – Rusovce 7 : 3

Domáci: FK Slovan Most pri Bratislave Hostia: MFK Rusovce
č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK
1.  Martin Souček  1.  Michal Droppa
5.  Peter Striško  4.  Zlatko Pivoluska
6.  Róbert Terkovič  2.  Viktor Ripka
7.  Roman Ševčík  1  3.  Matúš Keszi
4.  Peter Čibík  13.  Adam Bastl
3.  Anton Benčič  9.  Tomáš Trankovič
13.  Eduard Baláž  12.  Martin Peško
17.  Mário Petrinec  19.  Tomáš Lojdl  1
16.  Ivan Fedor  1  7.  Michal Nagy
11.  Tomáš Hrutka  1  21.  Roman Brezovský  1
10.  Alias Emery Lembakoali  3  16.  Andrej Hamar  1
15.  Miroslav Burda   14.  Miroslav Ratkovský
12.  Dušan Ťapuška  11.  Ľubomír Marjanov
8.  Jozef Keszöcze  8.  Ivan Máťúš
2.  Martin Bíly  6.  Michal Granec
 18.  Jozef Konrád  5.  Branislav Blahutiak
 14.  Pavol Šimco  10.  Marek Balica
 9.  Vladimír Ťapuška  1  30.  Maroš Pupák

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Szabo Ján Vedúci  Lošonský František
 Jozef Balog Tréner  Ján Cséfalvay
 Masný Michal Asistent 1  Ladislav Dovrtil
Asistent 2  Straka Branislav
 Rendek Marek Lekár
Masér

 

Rozhodca:  Rudolf Lazar
Asistent rozhodcu 1:  Ľubomír Čižmár
Asistent rozhodcu 2:  Karol Samko
Delegát stretnutia:  Jozef Minarovič

Kalendár

Aktuálny dátum:
25. januára 2020

Dnes má meniny:
Gejza

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite e-mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy