Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Petržalka70
2Rohožník68
3Dun. Lužná60
4Slovan "B"57
5Most51
6Rača48
7Tomášov40
8Báhoň30
9Ivanka30
10Pezinok29
11DNV28
12Rovinka27
13Bernolákovo26
14Vajnory24
15Lozorno22
16Svätý Jur7
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo42
2Rovinka41
3Kráľová34
4Pezinok - Cajla30
5Most27
6Veľké Leváre19
7Nová Dedinka17
8Ekonóm12
9Častá4
10Budmerice1
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Kalinkovo81
2Senec "B"79
3Rusovce76
4Petržalka "C"71
5Jarovce56
6Malinovo45
7Kráľová42
8Lamač35
9Ivanka34
10Ružinov34
11Dúbravka33
12Nová Dedinka28
13Šamorín "B"25
14NMŠK "B"24
15Záhor. Bystrica20
16Senec "C"20
17Most15
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov55
2Nová Dedinka48
3Kalinkovo46
4Chor. Grob40
5Kráľová30
6Čataj27
7Bernolákovo27
8Hrubý Šúr22
9Tomášov "B"21
10Ivanka "B"18
11Senec "B"15
12Malinovo12
13Most11
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Most – Hrubý Šúr 3:1

Domáci: TJ Slovan Most pri Bratislave Hostia: Hrubý Šúr
č. Priezvisko a meno hráča Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno hráča Góly ŽK ČK
21 Baďanský Marek  1. Beňo Michal
2 Morócz Patrik  2.  Strapek Július
3 Ševčík Roman  3.  Maršovský Tomáš
5 Cinege Peter  1  4.  Ajpek Adrian
6 Juriga Jozef     „K“  5.  Horňák Rudolf 1
7 Kohút Radoslav  1  6.  Zúber Vladimír
8 Keszocze Jozef  1  7. Kviečinský Peter
9 Ťapuška Vladimír  8. Galla Kristián
10 Terkovič Róbert  13. Strapek Branislav
11 Hrutka Tomáš  2  16.  Tengeri Tomáš
16 Melničák Andrej  10.  Stanko Štefan
4 Hucík Jakub  11.  Čechovič František
12 Zuberec Peter  12. Kočí Peter
13 Kočmarský Lukáš  14.  Bakus Andrej
14 Sidó Jakub  17. Frčo Vladimír
15 Držík Daniel

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
Rendek Marek Vedúci  Michal Mikula
Masný Michal Tréner  František Čechovič
Šviheľ Peter Asistent 1
Asistent 2
Horváthová Anna Lekár
Masér

 

Rozhodca:  Andrej Chromý
Asistent rozhodcu 1:  Daniel Dujava
Asistent rozhodcu 2:  Katarína Smolíková
Delegát stretnutia:  Ján Šuniar

Kalendár

máj 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy