Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Rohožník37
2Petržalka37
3Rača33
4Dun. Lužná32
5Slovan "B"30
6Most30
7Tomášov22
8DNV20
9Báhoň19
10Rovinka18
11Bernolákovo18
12Lozorno14
13Ivanka12
14Vajnory10
15Pezinok9
16Svätý Jur3
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo27
2Rovinka25
3Kráľová19
4Nová Dedinka17
5Most17
6Pezinok - Cajla17
7Ekonóm12
8Veľké Leváre6
9Častá4
10Budmerice4
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Senec "B"45
2Kalinkovo45
3Rusovce42
4Petržalka "C"37
5Jarovce33
6Malinovo25
7Lamač22
8Kráľová21
9Ružinov20
10Nová Dedinka17
11Ivanka17
12Dúbravka14
13Záhor. Bystrica13
14Most12
15NMŠK "B"11
16Senec "C"9
17Šamorín "B"5
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov33
2Chor. Grob27
3Nová Dedinka27
4Kalinkovo25
5Bernolákovo16
6Kráľová15
7Hrubý Šúr15
8Tomášov "B"12
9Čataj11
10Most11
11Senec "B"8
12Ivanka "B"8
13Malinovo6
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Most – D.N.V. 1 : 3

Domáci: FK Slovan Most pri Bratislave Hostia: Lokomotíva Devínska Nová Ves
č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK
1.  Martin Souček  1  1.  Michal Polák
16.  Ivan Fedor  2.  Matúš Pillár
6.  Róbert Terkovič  4.  Igor Nahálka
7.  Roman Ševčík  1  5.  Juraj Šašik
17.  Mário Petrinec  8.  Matej Hanúsek
10.  Ján Straka  9.  Tomáš Stupavský 1
13.  Eduard Baláž  10.  Walter Rischer
5.  Peter Striško  16.  Roman Szatmáry
14.  Pavol Šimco  18.  Patrik Forgáč
11.  Tomáš Hrutka 1  19.  Ján Hullman 1
9.  Vladimír Tapuška  1  22.  Andrej Hrdlička 2
15.  Miroslav Burda  1  25.  Martin Michalčin
4.  Dušan Ťapuška  6.  Michal Adam
8.  Jozef Keszöcze  11.  Juraj Valla
2.  Martin Bíly  12.  Erik Stašiniak
 18.  Jozef Konrád  13.  Robert Kačeňak
 4.  Peter Čibík  15.  Lukáš Marhefka
 3.  Peter Zuberec

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Szabo Ján Vedúci  Gábrik Daniel
 Jozef Balog Tréner  Walter Rischer
 Masný Michal Asistent 1
 Lembakoali Alias Emery Asistent 2
 Rendek Marek Lekár
 Szabo Ján Masér  Gábrik Daniel

 

Rozhodca:  Michal Rozinek
Asistent rozhodcu 1:  Lukáš Koštrna
Asistent rozhodcu 2:  Tomáš Ralbovský
Delegát stretnutia:  Kamil Somoláni

Kalendár

január 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy