Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Petržalka79
2Rohožník74
3Dun. Lužná69
4Slovan "B"61
5Most57
6Rača57
7Tomášov41
8Báhoň37
9Ivanka33
10Bernolákovo33
11Rovinka30
12DNV29
13Pezinok29
14Vajnory26
15Lozorno23
16Svätý Jur7
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo48
2Rovinka44
3Kráľová37
4Pezinok - Cajla36
5Most33
6Nová Dedinka26
7Veľké Leváre19
8Ekonóm15
9Častá4
10Budmerice1
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Kalinkovo90
2Senec "B"88
3Rusovce82
4Petržalka "C"74
5Jarovce68
6Malinovo48
7Kráľová48
8Ružinov43
9Lamač38
10Ivanka37
11Dúbravka33
12Nová Dedinka31
13Záhor. Bystrica26
14Šamorín "B"25
15NMŠK "B"24
16Senec "C"20
17Most18
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov64
2Nová Dedinka57
3Kalinkovo52
4Chor. Grob52
5Bernolákovo36
6Kráľová36
7Čataj33
8Hrubý Šúr31
9Tomášov "B"24
10Ivanka "B"21
11Senec "B"18
12Malinovo18
13Most14
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Slovan Most – D.N.V. 2:0

Domáci: TJ Slovan Most pri Bratislave Hostia: Lokomotíva Devínska Nová Ves
č. Priezvisko a meno hráča Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno hráča Góly ŽK ČK
 21. Baďanský Marek  1. Polák Michal
 3. Ševčík Roman  1  2. Pillár Matúš
 4. Černák Roman  3. Ružovič Jozef
 5. Cinege Peter 5. Šašík Juraj
 7. Terkovič Róbert 1  6. Adam Michal 1 1
 8. Keszocze Jozef  8. Hanúsek matej
 10. Lembakoali Alias Emery 1  10. Rischer Walter
 11 Hrutka Tomáš  14. Hrdlička Andrej
 12. Ťapuška Dušan  15. Marhefka Lukáš
13. Kočmarský Lukáš 1  17. Rischer Marek
 16. Melničák Andrej  18. Forgáč Patrik
 2. Mórocz Patrik  7. Hrica Michal
 6. Juriga Jozef  9. Stupavský Tomáš
 9. Ťapuška Vladimír  11. Valla Juraj
 14. Držík Daniel  16. Révay peter
 15. Sidó Jakub 19. Ferenčík Martin

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
Rendek Marek Vedúci Gábrik Daniel
Masný Michal Tréner Rischer Walter
Asistent 1 Polák Martin
Asistent 2
Horváthová Anna Lekár
Masér

 

Rozhodca: Daniel Dujava
Asistent rozhodcu 1: Peter Martinkovič ml.
Asistent rozhodcu 2: Tomáš Srna
Delegát stretnutia: Alexander Ležovič

Zopár obrázkov zo stretnutia si môžete pozrieť na podstránke fotogaléria.

Kalendár

jún 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« jún    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy