Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Petržalka55
2Rohožník50
3Dun. Lužná45
4Slovan "B"43
5Most40
6Rača39
7Tomášov34
8Báhoň26
9Bernolákovo25
10Rovinka24
11Ivanka22
12DNV21
13Lozorno17
14Vajnory17
15Pezinok16
16Svätý Jur6
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo36
2Kráľová28
3Rovinka26
4Pezinok - Cajla21
5Most20
6Nová Dedinka14
7Veľké Leváre9
8Ekonóm9
9Častá1
10Budmerice1
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Kalinkovo63
2Senec "B"60
3Rusovce57
4Petržalka "C"53
5Jarovce44
6Malinovo35
7Lamač32
8Kráľová28
9Dúbravka27
10Ivanka25
11Ružinov25
12Nová Dedinka23
13Šamorín "B"21
14NMŠK "B"21
15Záhor. Bystrica18
16Most12
17Senec "C"12
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov36
2Nová Dedinka33
3Kalinkovo28
4Chor. Grob27
5Kráľová24
6Bernolákovo23
7Čataj20
8Hrubý Šúr16
9Tomášov "B"15
10Senec "B"14
11Most11
12Ivanka "B"8
13Malinovo6
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Most – Rovinka 2 : 0

Domáci: FK Slovan Most pri Bratislave Hostia:  TJ Rovinka
č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK
 1  Mário Idlbek  1  Michal Minár
 2  Tomáš Kelemen  15  Michal Krpelán
 3  Marián Šuchančok  3  Peter Maroši K  1 VG
 4  Peter Kudlačák  1  5  Róbert Uhrovčík
 5  Jiří Cibulya  8  Draško Matej Marič-bjekič
 7  Roman Ševčík  13  Jozef Marec
 8  Martin Juraško K  12  Jozef Mužlay
 11  Tomáš Hrutka  1  1  7  Martin Štrbák
 12  Ján Stehlík  17  Tomáš Klembara
 13  Ľubomír Jurčo  9  Martin Štefunko  1
 15  Ján Andrejko  10  Jozef Dikoš
 6  Peter Čibík  16  Peter Bóna
 10  Alias Emery Lembakoali  11  Jozef Lacko
 14  Lukáš Tichý  2  Longjie Xia
 16  Miroslav Kurta  14  Michal Bőhmer
 18  Martin Souček  30  Matúš Kovalčik

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Marek Rendek Vedúci  Marián Janšák st.
 Marián Šuchančok Tréner  Marián Janšák
 Alias Emery Lembakoali Asistent 1  Ľubomír Uher
 Dušan Ťapuška Asistent 2
 Marek Rendek Lekár  Lubomír Pavlovič
 Peter Švihel Masér

 

Rozhodca:  Mário Bohun
Asistent rozhodcu 1:  Tomáš Straka
Asistent rozhodcu 2:  Milan Bródy
Delegát stretnutia:  Štefan Ľupták

Kalendár

apríl 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy