Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Rohožník37
2Petržalka37
3Rača33
4Dun. Lužná32
5Slovan "B"30
6Most30
7Tomášov22
8DNV20
9Báhoň19
10Rovinka18
11Bernolákovo18
12Lozorno14
13Ivanka12
14Vajnory10
15Pezinok9
16Svätý Jur3
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo27
2Rovinka25
3Kráľová19
4Nová Dedinka17
5Most17
6Pezinok - Cajla17
7Ekonóm12
8Veľké Leváre6
9Častá4
10Budmerice4
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Senec "B"45
2Kalinkovo45
3Rusovce42
4Petržalka "C"37
5Jarovce33
6Malinovo25
7Lamač22
8Kráľová21
9Ružinov20
10Nová Dedinka17
11Ivanka17
12Dúbravka14
13Záhor. Bystrica13
14Most12
15NMŠK "B"11
16Senec "C"9
17Šamorín "B"5
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov33
2Chor. Grob27
3Nová Dedinka27
4Kalinkovo25
5Bernolákovo16
6Kráľová15
7Hrubý Šúr15
8Tomášov "B"12
9Čataj11
10Most11
11Senec "B"8
12Ivanka "B"8
13Malinovo6
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

D.N.V. – Most 1 : 2

Domáci: Lokomotíva Devínska Nová Ves Hostia: FK Slovan Most pri Bratislave
č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno Góly ŽK ČK
1.  Michal Polák  1.  Mário Idlbek
2.  Matúš Pillár  1  2.  Dominik Šabo
16.  Roman Szatmáry  5.  Peter Striško 1
4.  Tadeáš Lacko  7.  Roman Ševčík  1
8.  Matej Hanúsek  1  8.  Martin Juraško
9.  Tomáš Stupavský  10.  Alias Emery Lembakoali K  1
10.  Walter Rischer  11.  Tomáš Hrutka
5.  Juraj Šašik K  12.  Eduard Baláž
14.  Andrej Hrdlička  1  13.  Lukáš Kočmarský  1  1
17.  Marek Rischer  14.  Peter Smolinský
18.  Patrik Forgáč  15.  Ján Straka
 11.  Martin Štilla  3.  Juraj Podolský
 7.  Michal Hrica  4.  Peter Čibík
 6.  Michal Adam  6.  Pavol Šimco
 19.  Ján Hullman  9.  Vladimír Ťapuška
 20.  Martin Rybár  16.  Ivan Fedor  1
 3.  Jozef Ružovič  18.  Martin Souček

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Gábrik Daniel Vedúci  Szabo Ján
 Walter Rischer Tréner  Jozef Balog
Asistent 1  Masný Michal
Asistent 2
 Borsodiová Zita Lekár  Rendek Marek
Masér  Szabo Ján

 

Rozhodca:  Peter Cvengroš
Asistent rozhodcu 1:  Katarína Smolíková
Asistent rozhodcu 2:  Ľuboslav Polakovič
Delegát stretnutia:  Adrián Darlea

Kalendár

január 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy