Tabuľka – Muži

TIPOS III. Liga Bratislava
PoradieTímBody
1Petržalka70
2Rohožník68
3Dun. Lužná60
4Slovan "B"57
5Most51
6Rača48
7Tomášov40
8Báhoň30
9Ivanka30
10Pezinok29
11DNV28
12Rovinka27
13Bernolákovo26
14Vajnory24
15Lozorno22
16Svätý Jur7
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Dorast

PoradieTímBody
1Bernolákovo42
2Rovinka41
3Kráľová34
4Pezinok - Cajla30
5Most27
6Veľké Leváre19
7Nová Dedinka17
8Ekonóm12
9Častá4
10Budmerice1
11Doľany0
12Láb0
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Žiaci

PoradieTímBody
1Kalinkovo81
2Senec "B"79
3Rusovce76
4Petržalka "C"71
5Jarovce56
6Malinovo45
7Kráľová42
8Lamač35
9Ivanka34
10Ružinov34
11Dúbravka33
12Nová Dedinka28
13Šamorín "B"25
14NMŠK "B"24
15Záhor. Bystrica20
16Senec "C"20
17Most15
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Tabuľka – Prípravka

PoradieTímBody
1Tomášov55
2Nová Dedinka48
3Kalinkovo46
4Chor. Grob40
5Kráľová30
6Čataj27
7Bernolákovo27
8Hrubý Šúr22
9Tomášov "B"21
10Ivanka "B"18
11Senec "B"15
12Malinovo12
13Most11
Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku, kliknite tu.

Danubia – Most 3:2

Domáci: ŠK Danubia Hostia: Slovan Most pri Bratislave
č. Priezvisko a meno hráča Góly ŽK ČK č. Priezvisko a meno hráča Góly ŽK ČK
Falťan Ján 1. Šviheľ Peter
 Beňo Branislav 2. Morócz Patrik
 Žamba Martin 3. Ševčík Roman
 Štefanišin Rastislav 5. Cinege Peter
 Minárik Jozef  1 6. Juriga Jozef   „K“
 Beitl Roman 7. Terkovič Róbert  1
 Petrus Michal  1 8. Zuberec Peter
 Gáll Dušan 9. Ťapuška Vladimír
 Čapkovič Vladimír 11. Hrutka Tomáš  1
 Brenkus Branislav 13. Kočmarský Lukáš  1
 Šulák Marián 16. Melničák Andrej
 Komlóši Zoltán 12. Ťapuška Dušan
 Chovan Dominik 14. Sidó Jakub
 Orlík Patrik  1 15. Držík Daniel
 Knopp Martin  1 21. Baďanský Marek
 Florek Luboš

 

D O M Á C I Funkcionári družstiev H O S T I A
Priezvisko a meno Funkcia Priezvisko a meno
 Bajtoš Peter Vedúci Rendek Marek
 Fojtík Ľubomír Tréner Masný Michal
Asistent 1 Šviheľ Peter
 Černám Martin MUDr. Asistent 2
Lekár
Masér

 

Rozhodca:  Peter Jaborek
Asistent rozhodcu 1:  Martin Kroneraft
Asistent rozhodcu 2: Milan Bróby
Delegát stretnutia:  Milan Cuninka

Kalendár

máj 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Info

Pokiaľ by ste chceli na stránku umiestniť oznam týkajúci sa futbalového klubu, pošlite mail na nasledovnú mailovú adresu: oznamy